Ostrołęka. Świetlica wiejska znów działa

Na kilka tygodni przed zakładanym terminem, zakończył się remont świetlicy wiejskiej w Ostrołęce. Gruntownie odnowiony obiekt jest już otwarty i działa od wtorku do soboty, w godzinach 16-20.

Umowa z wykonawcą została podpisana 21 marca. W założeniu, świetlica miała ponownie rozpocząć swoją działalność w styczniu. Tymczasem, na kilka dni przed końcem roku, obiekt jest już w pełni gotowy na przyjęcie mieszkańców wioski.

Jak informuje Przemysław Szczerkowski z Urzędu Gminy Sulmierzyce, w ramach prac remontowych wykonana została solidna termomodernizacja całego budynku.

– Wykonano nowe pokrycie dachu, docieplono ściany zewnętrzne, dach oraz podłogę. Wymieniona została również stolarka otworowa. Zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej zasilane gazem. Teren przyległy wokół budynku został zagospodarowany pod miejsca parkingowe poprzez wykonanie utwardzenia kostką betonową. Tereny zielone obsiano trawą – czytamy w komunikacie, zamieszczonym na stronie urzędu.

grafika tytułowa; archiwum gminy

Tak to wyglądało jeszcze kilka miesięcy temu /fot.: Sławomir Rajch

 

5,030 total views, 0 views today

Napisane przez
Więcej autorstwa Artur Białek

Osjaków. Publiczność bawiła się przy skocznych rytmach (wideo)

Tegoroczne obchody Dni Gminy Osjaków zgromadziły sporą publiczną. Dla przybyłych gości zagrali...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *