Wieluń. Śmiertelny wypadek na Warszawskiej

Dziś, 31 marca, ok. godz. 12.30 w tragicznym wypadku, zginął 63-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Ulica Warszawska jest zablokowana. Policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratury.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Przemysłową. – W tragicznym w skutkach wypadku śmierć na miejscu poniósł 63-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego – informuje asp. Katarzyna Grela, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. – Według wstępnych ustaleń – mówi dalej Grela – 63-latek kierując samochodem marki Seat Ibiza wyjeżdżał z ulicy Przemysłowej na ulicę Warszawską. Doszło do zderzenia z jadącym od strony Bełchatowa samochodem marki Alfa Romeo, prowadzonym przez 29-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego.

W wyniku wypadku, jak napisaliśmy wcześniej, zginął 63-letni kierowca seata, a jego pasażerka jak również kierowca z alfy zostali odtransportowani do wieluńskiego szpitala. Obecnie trwają czynności wyjaśniające, które pod nadzorem prokuratury prowadzą wieluńscy policjanci. Jeszcze nie wiadomo, o której godzinie uda się przywrócić ruch na ul. Warszawskiej.

SoR

fot.: Kamil Wieczorek

41,891 total views, 35 views today

Napisane przez
Więcej autorstwa Ni-kita

Wieruszów. Chylińska na Dniach Wieruszowa

19 i 20 sierpnia odbędą się Dni Wieruszowa na stadionie GOSiT. W...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *