Kierowca uderzył w witrynę agencji ubezpieczeniowej

Kierowca uderzył w witrynę agencji ubezpieczeniowej

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wsi Konopiska w powiecie częstochowskim. To właśnie tam przy ulicy Częstochowskiej w czwartek, dnia 27 października mniej więcej o godzinie 9:00, kierowca samochodu osobowego typu kombi uderzył w witrynę agencji ubezpieczeniowej.

Podczas zdarzenia w budynku znajdowały się trzy osoby

Na razie nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia. Niektóre źródła podają, że mężczyzna zasłabł za kierownicą i stąd uderzył w witrynę. Inne źródła twierdzą, że mężczyzna zasłabł podczas prowadzenia samochodu. Według wstępnych ustaleń za kierownicą pojazdu znajdował się 46-letni mężczyzna. Najpierw miał on zjechać na pobocze, a następnie uderzyć w auto typu smart, aby zakończyć swoją podróż w budynku.

Według informacji dotyczących wypadku przedstawionych na portalu https://czestochowskie.pl/, w momencie, gdy kierowca samochodu osobowego uderzył w witrynę agencji ubezpieczeniowej, w tym samym czasie na terenie obiektu znajdowały się trzy osoby. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ponieważ w tym czasie wszystkie trzy osoby znajdowały się na zapleczu budynku.

W wyniku uderzenia samochodu osobowego typu kombi, witryna oraz wnętrze budynku należącego do agencji ubezpieczeniowej zostały zniszczone. Obecnie szacowane są straty finansowe wyrządzone w wyniku tego zdarzenia. Od razu po zaistnieniu tego zdarzenia, na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz policja. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizja drogowa, ponieważ nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.