Policja szuka sprawców, którzy w sierpniu wyrzucili psa z samochodu

Policja szuka sprawców, którzy w sierpniu wyrzucili psa z samochodu

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie wyrzucenia psa z samochodu na Drodze Krajowej nr 81 w Orzeszu. Całe zajście miało miejsce w środę 25 sierpnia mniej więcej około godziny 13:00. To właśnie wtedy na odcinku drogi, na którym znajduje się sygnalizacja świetlna, z jednego z samochodów otworzyły się drzwi, a następnie wybiegł z nich pies. Kierowca odjechał zostawiając zwierzę.

Policja szuka osoby odpowiedzialne za porzucenie psa

Sprawa związana z porzuceniem psa na skrzyżowaniu ulicy Żorskiej z Drogą Krajową 81 w Orzeszu nie powinna ujść płazem osobom za nie odpowiedzialnym. Funkcjonariusze zostali poinformowani o całym zajściu i prowadzą w tej sprawie śledztwo. Na temat sprawców wiadomo jedynie tyle, że prawdopodobnie poruszali się oni samochodem osobowym o jasnoniebieskim kolorze. Pierwsze litery numerów rejestracyjnych samochodu to prawdopodobnie SR.

Policjanci proszą o kontakt z osobami, które były świadkami tego wydarzenia. Ważne jest również to, aby osoby, które rozpoznają porzuconego psa również odważyły się na przekazanie wszelkich informacji w tej sprawie. Dzięki temu znalezienie sprawców tego czynu będzie zdecydowanie łatwiejsze.