Organizatorzy szybko posprzątali teren wokół Stadionu Śląskiego w Chorzowie

Organizatorzy szybko posprzątali teren wokół Stadionu Śląskiego w Chorzowie

W tym roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się impreza sylwestrowa. Mnóstwo osób wspólnie pożegnało 2021 rok i przywitało 2022 rok. Wielkie zdziwienie dotknęło mieszkańców Chorzowa jednego dnia później, kiedy to teren wokół stadionu wyglądał bardzo czysto i schludnie, jakby nie było tam żadnej imprezy.

Służby porządkowe stanęły na wysokości zadania

Wszyscy na pewno pamiętają obrazki po zeszłorocznym Sylwestrze. Wtedy w Nowy Rok wokół stadionu znajdowało się mnóstwo śmieci, pustych butelek oraz papierków, które były zostawione po sylwestrowej zabawie. Mieszkańcy wtedy wyrazili swoje niezadowolenie i w mediach społecznościowych pojawiło się sporo informacji oraz zdjęć z tym związanych.

W tym roku służby porządkowe niemal ekspresowo poradziły sobie z oczyszczeniem terenu zabawy. Wg dziennikarzy z innych portali oraz samych mieszkańców Chorzowa, tuż po zabawie sylwestrowej przed Stadionem Śląskim znajdowały się jedynie pojedyncze sztuki butelek po alkoholu. Jest to na pewno godne pochwały, szczególnie porównując ten stan względem zeszłego roku.

Noc Sylwestrowa na Stadionie Śląskim w Chorzowie

W tym roku Sylwester w Chorzowie cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem. Być może było to spowodowane ograniczeniami względem osób, które mogą pojawić się na stadionie. Ci, którzy jednak pojawili się na płycie boiska chorzowskiego stadionu, mogli posłuchać utworów wykonywanych przez takich artystów jak Cleo, Enej, Paweł Domagała, Viki Gabor, Doda, czy też Bajm.