Poszukiwana 30-latka potrąciła policjanta i uciekła

Poszukiwana 30-latka potrąciła policjanta i uciekła

Policjanci w Jaworznie prowadzili rutynową kontrolą na ulicy Jana Pawła II. W pewnym momencie postanowili zatrzymać do kontroli drogowej samochód, który jednak nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Co więcej, kierująca przy próbie zatrzymania potrąciła policjanta, a następnie zbiegła z miejsca zdarzenia. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedziała 30-letnia kobieta, która była poszukiwana przez organy ścigania.

Potrąciła i uciekła z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Jaworznie. Przy próbie zatrzymania do kontroli drogowej samochodu marki Peugeot, kierowca pojazdu nie zatrzymał się, a wręcz przeciwnie, ruszył do przodu. Poszkodowany został policjant.

Jeden dzień później policjantom udało się jednak zatrzymać osobę, która siedziała za kierownicą Peugeota. Kierowcą pojazdu była 30-letnia kobieta, która była poszukiwana przez organy ścigania. Miała ona odbyć karę więzienia przez 20 dni. Policjanci znaleźli ją w mieszkaniu na terenie Chrzanowa. Kobieta od razu została zatrzymana, przewieziona i osadzona na terenie aresztu policyjnego na komendzie w Jaworznie.