Start konkursowego głosowania na najwybitniejszą inwestycję samorządową finansowaną ze środków UE

Start konkursowego głosowania na najwybitniejszą inwestycję samorządową finansowaną ze środków UE

Portal Samorządowy PAP uruchomił proces głosowania w swoim prestiżowym konkursie, który ma na celu wyłonienie najbardziej imponującej inwestycji samorządowej, wspomaganej finansowo przez Fundusze Europejskie.

Kamienna Góra, z jej projektem dotyczącym budowy 24 nowoczesnych mieszkań komunalnych przy ulicy Ściegiennego, jest jednym z kandydatów do zdobycia nagrody w konkursie o nazwie „Inwestycja z perspektywą”. Chcielibyśmy zachęcić do oddawania głosów na ten projekt – wystarczy jedno kliknięcie w odpowiednim miejscu.

W ramach tego konkursu nie ma ograniczeń co do liczby oddanych głosów.

Chwała będzie należała do tych samorządów, których opis projektu przyciągnie największą liczbę głosów od użytkowników internetu, uwzględniając liczbę mieszkańców danej jednostki. Czas na oddawanie głosów upływa 19 lutego br., dokładnie o godzinie 12:00.

Zwycięzcami tamtejszego wydarzenia zostaną ogłoszeni podczas konferencji zatytułowanej „20 lat Polski w Unii Europejskiej”, która ma miejsce 24 kwietnia br. w Centrum Prasowym PAP zlokalizowanym w stolicy kraju, czyli Warszawie.