W mieszkaniu na terenie Tych znaleziono zwłoki 26-latki

W mieszkaniu na terenie Tych znaleziono zwłoki 26-latki

Na terenie Tych doszło najprawdopodobniej do zabójstwa. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 26-letniej kobiety, które były zawinięte w folię. Zwłoki zostały znalezione przez policjantów oraz straż pożarną, którzy zostali zawiadomieni przez 40-letniego mężczyznę.

Zatrzymano 40-latka, który zawiadomił o zabójstwie

Policjanci z Momenty Miejskiej Policji w Tychach otrzymali zawiadomienie o zwłokach, które mają znajdować się na terenie jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego. Na miejsce od razu dysponowano policjantów oraz straż pożarną. Na miejscu rzeczywiście znaleziono zwłoki, które dodatkowo były owinięte folią.

Niemal w tym samym czasie zatrzymano także 40-letniego mężczyznę. To właśnie on poinformował funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Tychach o całej sprawie. Zatrzymano go na terenie Knurowa.

Po odkryciu zwłok w mieszkaniu na terenie Tych od razu pojawili się również śledczy, prokurator oraz technik kryminalistyki. Z pierwszych informacji wynika, że za zabójstwo odpowiada najprawdopodobniej konkubent kobiety. Jednak ze względu na dobro śledztwa policja nie udziela na ten moment żadnych bardziej szczegółowych informacji.