Kto odpowie za ujawnienie zdjęć nastolatki, która zginęła pod kołami autobusu komunikacji miejskiej w Katowicach

Kto odpowie za ujawnienie zdjęć nastolatki, która zginęła pod kołami autobusu komunikacji miejskiej w Katowicach

Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło w Katowicach. Wydarzenie miało miejsce w wakacje, 31 lipca. W samym centrum miasta kierowca autobusu wjechał w osoby, które awanturowały się na środku drogi. O dziwo kierowca nie spowodował zatrzymania autobusu, lecz holował ciało, które zostało zmasakrowane. W sieci po pewnym czasie ujawnione zostały zdjęcia ciała zmasakrowanej 19-latki. Kto odpowie za ich udostępnienie?

Dwóch policjantów podejrzewanych o udostępnienie zdjęć

Po tragicznym potrąceniu w centrum Katowic, w sieci po pewnym czasie pojawiły się zdjęcia, na których było widać zmasakrowane ciało 19-letniej kobiety, która została potrącona przez autobus. Zaznaczmy, że okoliczności potrącenia są dosyć dziwne. Kierowca autobusu był trzeźwy, jednak przyjmował silne leki przeciwdepresyjne oraz przeciwbólowe. Przypomnijmy, że młoda kobieta osierociła dwójkę dzieci. Udostępnienie zdjęć w internecie wywołało od razu wielką burzę. Nic dziwnego, ponieważ zdjęcia były naprawdę drastyczne.

Policja stara się wyjaśnić, kto dokładnie odpowiada za wrzucenie do sieci zdjęć młodej kobiety. Okazało się, że zdjęcia wykonano najprawdopodobniej zza parawanu policyjnego. W związku z tymi podejrzeniami zatrzymano już dwójkę policjantów. Funkcjonariusze zostali już zawieszeni w czynnościach służbowych na okres 3 miesięcy. Na ten moment nie wiemy jeszcze, jaka dokładnie kara spotka policjantów.