Leśnicy zapraszają na weekendowe warsztaty "Święta pachnące lasem"

Leśnicy zapraszają na weekendowe warsztaty "Święta pachnące lasem"

Do środy, leśnicy z olsztyńskiej Dyrekcji Lasów Państwowych przyjmują zgłoszenia od osób pragnących wziąć udział w nadchodzących warsztatach „Święta pachnące lasem”, które odbędą się w najbliższy weekend. W tym samym czasie rozpoczną też dystrybucję choinek na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Podczas tych unikalnych warsztatów, które odbędą się na terenie Biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie, uczestnicy będą mieli okazję ręcznie tworzyć świąteczne dekoracje i ozdoby. W dodatku, dowiedzą się jak sprawić, aby ich decyzje w okresie świątecznym były bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska. Rzecznik prasowy dyrekcji, Adam Pietrzak, zapewnia, że wszystkie te działania będą prowadzone w serdecznej i ciepłej atmosferze przedświątecznej celebracji.

Warsztaty rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:00 w przestronnej sali na parterze budynku przy ulicy Kościuszki 46/48. Udział w nich jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja drogą mailową. W zgłoszeniu należy podać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, ilość osób uczestniczących (w przypadku rodzin), adres e-mail oraz numer telefonu, który posłuży do potwierdzenia udziału.