Małopolska wita Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023: Szeroki wachlarz wydarzeń od 13 listopada

Małopolska wita Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023: Szeroki wachlarz wydarzeń od 13 listopada

Kalendarz imprez związanych ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości 2023, którego współorganizatorami są partnerzy z Małopolski, zaczyna się wypełniać. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na 13 listopada.

W bieżącym roku Światowe obchody przedsiębiorczości – globalna inicjatywa mająca na celu inspirowanie ludzi do rozwoju swoich biznesowych ambicji – odbędą się pomiędzy 13 a 19 listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi i zainteresowani tym tematem, do udziału w ponad 160 spotkaniach poświęconych różnorodnym aspektom przedsiębiorczości. Nie zabraknie tam inspirujących dyskusji i prelekcji, które nie tylko pobudzą waszą biznesową aktywność, ale również pomogą poszerzyć i uzupełnić wasze kompetencje.

Imprezy zostały starannie przygotowane przez niemal 40 partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) z Małopolski. W ramach tego projektu, wydarzenia będą organizowane w aż 19 różnych lokalizacjach na terenie całego regionu.

Po raz czternasty Małopolska bierze udział w organizacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Dzięki tej inicjatywie, mieszkańcy regionu, którzy myślą o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, otrzymają szansę skorzystania z cennej wiedzy ekspertów i doświadczonych praktyków. Głównym celem ŚTP jest promowanie świadomego rozwoju, kreatywnych postaw, zachęcanie do przedsiębiorczych inicjatyw oraz inspiracja do zakładania własnego biznesu.