Na terenie Bielska-Białej zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany czterema listami gończymi

Na terenie Bielska-Białej zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany czterema listami gończymi

35-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który poszukiwany jest czterema listami gończymi, a dodatkowo ma do odsiadki 4,5 lata więzienia wpadł w ręce policjantów. Wszystko za sprawą sytuacji, która rozegrała się w poniedziałek 9 sierpnia.

Mężczyzna poszukiwany listami gończymi w końcu trafi za kratki

W poniedziałek 9 sierpnia doszło do sytuacji, która przyczyniła się do zatrzymania 35-latka. To właśnie tego dnia 14-letni chłopiec po krótkiej rozmowie z poszukiwanym mężczyzną został uderzony w twarz. Mężczyzna jednak zdołał uciec, zanim na miejsce przybyli policjanci. Sytuacja nabrała jednak innego obrotu, gdy następnego dnia chłopiec podczas spaceru z rodziną zauważył tego samego mężczyznę w innej części miasta.

Chłopiec rozpoznał niebezpiecznego mężczyznę

Tym razem, gdy chłopiec kolejnego dnia rozpoznał agresora, policja na szczęście w porę przybyła na miejsce. Domniemany sprawca wczorajszego uderzenia w twarz chłopca został wylegitymowany. Po sprawdzeniu danych mężczyzny okazało się, że ma on do odbycia karę więzienia 4,5 roku. Co więcej, 35-latek jest poszukiwany także aż czterema listami gończymi. To wszystko sprawiło, że 35-latek od razu został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Mężczyzna został umieszczony w zakładzie karnym i czeka na decyzję prokuratora co do dalszego postępowania w sprawie. Oprócz wcześniejszych przestępstw oraz listów gończych, funkcjonariusze będą rozpatrywać także dokładne okoliczności zajścia, które miało miejsce dzień wcześniej. Mowa o sytuacji, gdy 14-latek został uderzony przez mężczyznę na ulicy.