Nastolatkowie z Raciborza z prawdziwym arsenałem broni

Nastolatkowie z Raciborza z prawdziwym arsenałem broni

Funkcjonariusze w Raciborzu zatrzymali dwóch nastolatków, po zawiadomieniu policji przez ich sąsiadów. Wszystko po tym, jak chłopcy w wieku 15 i 13 lat w listopadzie i grudniu zeszłego roku strzelali z wiatrówek do przypadkowych przechodniów, samochodów na parkingach oraz okien w mieszkaniach.

Zatrzymanie nastolatków z bronią w Raciborzu

Policjanci w Raciborzu od razu podjęli się interwencji i zatrzymali nastolatków, którzy pod koniec zeszłego roku strzelali z broni. Policja o całej sytuacji dowiedziała się od zaniepokojonych sąsiadów, którzy zgłosili sprawę na policję. Łącznie na komendę wpłynęły aż trzy zgłoszenia.

W ciągu ostatnich dni policji udało się ustalić tożsamość nastolatków i dotrzeć do sprawców. W trakcie czynności wyjaśniających policjantom udało się także odkryć w miejscu zamieszkania 13-latka różnego rodzaju bronie pneumatyczne. Arsenał broni u młodego mężczyzny może dziwić, stąd też już niedługo w tej sprawie odbędą się kolejne czynności wyjaśniające. Lada moment nastolatkowie w wieku 13 i 15 lat staną przed sądem rodzinnym.