Pożar samochodu i ludzkie zwłoki w środku

Pożar samochodu i ludzkie zwłoki w środku

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy ranek na południu Polski. W miejscowości Ochaby Małe na terenie Śląska Cieszyńskiego doszło do pożaru samochodu. Do akcji od razu wkroczyli strażacy, którzy ugasili pożar, a następnie w środku pojazdu odkryli ludzkie zwłoki. Z tego powodu na miejsce wezwano również techników kryminalistyki, prokuratora oraz dodatkowych funkcjonariuszy.

Na miejscu już pracują śledczy i policja

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu około godziny 10 w piątek dnia 17 grudnia. Skutecznie udało im się ugasić pożar, jednak nie spodziewali się oni, że po całej akcji gaśniczej w środku pojazdu odnajdą oni ludzkie zwłoki. Oczywiście ciężko było określić tożsamość znalezionej osoby. Na miejsce od razu wezwano również policjantów oraz śledczych.

Na miejsce pożaru, do którego doszło w piątek w godzinach porannych, wezwano również prokuratura oraz funkcjonariuszy z kryminalnego pionu. Znajdują się tam również technicy kryminalistyki. W najbliższych dniach powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat tego jak doszło do całego zdarzenia oraz kim była osoba, której ludzkie zwłoki znaleziono w samochodzie po pożarze.