W Ustroniu rowerzysta zginął po zderzeniu z samochodem osobowym

W Ustroniu rowerzysta zginął po zderzeniu z samochodem osobowym

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w Ustroniu. Na początku lipca miał tam miejsce tragiczny wypadek. Mężczyzna w wieku 29 lat poruszając się na rowerze w pewnym momencie zderzył się z samochodem osobowym marki Seat. Policja z Cieszyna wciąż stara się ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Co wiadomo na ten moment odnośnie tego nieszczęśliwego zdarzenia?

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 941 w stronę Skoczowa

Tragiczny w skutkach wypadek na drodze wojewódzkiej nr 941 w kierunku Skoczkowa miał miejsce jednego piątkowego wieczoru na początku lipca. Według wstępnych ustaleń policji do zajścia doszło nieopodal jednego z tamtejszych skrzyżowań na ustrońskich drogach. W wyniku zderzenia rowerzysty oraz samochodu osobowego marki Seat, niestety 29-letni rowerzysta zmarł. Żadnych obrażeń cielesnych nie odniósł oczywiście kierowca samochodu osobowego marki Seat, którym był 32-letni mężczyzna.

W wypadku drogowym zginął 29-letni rowerzysta

Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe. Poszkodowanym została udzielona pomoc. Z kolei policjanci, którzy pojawili się na miejscu wypadku od razu przebadali na obecność alkoholu we krwi kierowcę samochodu osobowego. Był on trzeźwy. Teraz obydwa pojazdy muszą zostać dokładnie przebadane i obejrzane przez specjalistów. Wszystko po to, aby można było dokładnie określić okoliczności zdarzenia i cały przebieg tego wypadku. Prace w tym kierunku będą prowadzić policjanci z kryminalnego wydziału z komendy w Cieszynie. Więcej świeżych i szczegółowych informacji w tej sprawie powinniśmy znaleźć na cieszyńskim portalu regionalnym infocieszyn.pl.