Sukces policjantów z Rudy Śląskiej. W czasie świąt dokonali zatrzymania 15 poszukiwanych

Sukces policjantów z Rudy Śląskiej. W czasie świąt dokonali zatrzymania 15 poszukiwanych

Wiele osób wciąż ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Sporo takich osób skutecznie unika organów ścigania. W święta wielkanocne znakomitym rezultatem swojej pracy mogą poszczycić się policjanci z Rudy Śląskiej, którzy dokonali zatrzymania 15 poszukiwanych osób.

Zatrzymania poszukiwanych w święta wielkanocne

Okres świąt z różnych względów jest znakomitą okazją na to, aby złapać osoby poszukiwane, które dotąd były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Skąd taka zależność? Otóż dużo osób poszukiwanych, ukrywając się przed organami ścigania, po prostu zmienia adres zamieszkania, miejsce pracy, a czasami całe swoje życie. Nie zmieniają jednak osób bliskich, a podczas świąt dochodzi do odwiedzin. Dzięki temu w tym okresie można skutecznie odnaleźć i zatrzymać poszukiwanych.

Na taki krok zdecydowali się funkcjonariusze policji z Rudy Śląskiej. Łącznie złapali oni 15 osób, które były poszukiwane. Wśród nich były osoby, które mają mniejsze i większe przestępstwa na kontach. Stąd niektóre osoby trafiły do zakładów karnych, aresztów lub też postanowiły na miejscu zapłacić grzywnę.